Війна путіна проти України робить банкрутом російських металургів

-

Читайте также

Спроби розвернути експорт металів на східний ринок, від яких відмовилися західні покупці, починають шкодити російським металургам. Асоціація «Російська сталь», яка об’єднує найбільші металургійні підприємства країни і на яку припадає 90% виробленої в рф сталі та прокату і 98% — чавуну, змушена постачати продукцію на експорт у збиток, пише «Finanz».

Останніми місяцями були прецеденти «негативної рентабельності» на експортних напрямках. Причому за окремими контрактами цей показник сягав мінус 49%.

Відрізані від західних ринків санкціями металурги відчайдушно намагаються налагодити логістику поставок до Азії, яка, втім, поки що тріщить по швах. Обсяги експорту металів залізницею у вересні впали на 43%, звітував заступник гендиректора ВАТ РЗ Олексій Шило.

Експорт на азіатський ринок став «економічно невигідним», констатував він: ціни на російську продукцію не дозволяють покривати транспортні витрати.

Ціни на сталевий прокат з базисом постачання FOB Китай порівняно з березнем обвалилися на 40%, а якщо порівнювати з початком року – на 28%, до 578 доларів за тонну.

Як повідомляла група «ІС», після оголошення мобілізації нафтовий експорт рф перейшов у «секретний» режим.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

СБУ повідомила про підозру «чиновнику днр», який сприяв захопленню лікарень Маріуполя

СБУ зібрала беззаперечні докази злочинів проти України, вчинених керівництвом окупаційної адміністрації у захоплених районах Донеччини. У ході слідчо-оперативних дій...