В Уряді створено Бюро економічної безпеки — Шмигаль

-

Читайте также

На урядовому засіданні Кабмін прийняв постанову про створення Бюро економічної безпеки, яке буде займатись усіма злочинами у сфері економіки.

«Друге питання з фінансово-економічного блоку — не менш важливе, я б його назвав навіть свого роду історичним для історії сучасної України: сьогодні уряд прийме постанову, якою буде створено Бюро економічної безпеки. Воно отримає статус центрального органу виконавчої влади, і буде займатись усіма злочинами у сфері економіки», — заявив прем’єр Денис Шмигаль, відкриваючи засідання Уряду.

За його словами, створення Бюро — «нова сторінка у відносинах держави та бізнесу».

«Це один із фінальних кроків на шляху ліквідації податкової міліції. Це закінчення часів силового тиску на бізнес. Це остаточний кінець «маскам-шоу», це аналітичний підхід до розслідування фінансово-економічних злочинів», — додав він.

Пізніше Кабмін прийняв відповідну постанову з доопрацюванням протягом одного дня.

Нагадаємо, Денис Шмигаль раніше заявив, що Україна відновить переговори по тексту меморандуму на продовження співпраці з МВФ і отримання від нього наступного траншу, але для цього Верховна рада повинна прийняти кілька законів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Грузия, Венгрия, Молдова и Турция готовы признать украинские сертификаты вакцинации, — Шмыгаль

Украинские сертификаты вакцинации от коронавируса уже согласились признать Венгрия, Молдова и Турция. Также соответствующая договоренность была достигнута с Грузией....