В росії затонула програма будівництва флоту

-

Читайте также

В росії бізнес припинив розміщувати замовлення на закупівлю нових суден як на торговельний, так і пасажирський флот, пишуть російські «Ведомости». За даними джерел видання, з січня по вересень кількість нових лізингових контрактів щодо морських та річкових цивільних судів зменшилася майже у 20 разів у грошах порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Обсяг ринку лізингу в грошах за 6 місяців упав на 94% — з 65 до 4 млрд. рублів. Крім того, майже на 40% — з 487,4 до 298 млрд. рублів — знизився портфель замовлень у Державної транспортної лізингової компанії (ДТЛК). При цьому майже всі цивільні судна країни будувалися за лізинговими контрактами.

Угоди на купівлю суден в оренду ще укладалися на початку року, але припинилися після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, повідомив гендиректор «Газпромбанк лизинг» Максим Калінкін. Причиною стали санкції. Також через них виник дефіцит комплектуючих, а західні порти перестали обслуговувати російські судна.

Без нових замовлень налагоджувати імпортозаміщення в галузі немає сенсу. У поточних умовах на масштабну програму з оновлення застарілого флоту чекає провал, повідомило джерело видання.

За оцінками аналітиків, ще минулого року майже 50% російських річкових судів критично перевищили нормативні терміни експлуатації.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Катастрофа МіГ-31: чому це серйозна втрата для росії

Новина про те, що в Примор'ї розбився російський МіГ-31 насправді позитивніший, ніж може здатися на перший погляд. Справа в...