В росії запланували рекордне підвищення витрат на внутрішніх силовиків

-

Читайте также

Влада росії готується рекордно збільшити фінансування внутрішніх силових структур, яким належить забезпечити «стабільність» режиму і не допустити протестів проти мобілізації та падіння рівня життя.

2022 року федеральний бюджет рф витратить 4,2 трлн. рублів за статтею «національна безпека та правоохоронна діяльність», повідомляють «Ведомости» з посиланням на матеріали російського Мінфіну.

Витрати за статтею, куди зашиті бюджети МВС, Росгвардії, спецслужб (органи безпеки), Слідчого комітету, прокуратури та системи ФСВП, зростуть за рік у 1,5 рази – безпрецедентну величину за весь час доступної статистики (з 2006 року). Попередній рекорд було встановлено у 2012 році: тоді у відповідь на протести на Болотній фінансування силовиків збільшили на 46%.

2024 року силовим структурам додадуть ще 100 млрд. рублів бюджету, після чого витрати планується «заморозити» — 4,3 трлн рублів у 2025 році.

Екстремальна щедрість у фінансуванні силовиків – не сюрприз. «Обираючи між стабільністю та революцією, народ, природно, вибирав стабільність. Вибираючи між війною та революцією, він цілком може віддати перевагу революції», — каже політолог Аббас Галлямов.

Протести, що відбулися в перший день після оголошення мобілізації в росії — це тільки розминка, вважає він: для ухвалення політичного рішення більшості громадян потрібен час, вони мають усвідомити, що мобілізація — не телевізійна абстракція, і незабаром вони самі почнуть отримувати повістки, а їхні друзі і родичі повертатимуться в країну до трун.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Пропагандист рф пропонує “офіційно проголосити Зеленського антихристом”

Російські пропагандисти, які “вєщают” з екранів ТБ заявляють, що “Зеленський осатанів і його слід проголосити антихристом”, пише “Духовний фронт...