Український оператор запропонує свої послуги з управління російським газопроводом

-

Читайте также

Після рішення німецького суду оператор ГТС України отримав можливість запропонувати свої послуги з управління російським газопроводом «Північний потік — 2». Про це написав у Facebook голова компанії «Оператор ГТС України» Сергій Макогон.

Зокрема, таку заяву він зробив у відповідь на питання одного з користувачів про те, які наслідки можуть бути у рішення суду в Німеччині, який підтвердив, що «Північний потік — 2» має слідувати нормам Третього енергопакету ЄС.

«Запропонуємо наші послуги з управління «Північним потоком — 2″ як реально незалежний від РФ оператор ГТС», — зазначив Макогон.

Нагадаємо, у середу, 25 серпня, Вищий земельний суд Дюссельдорфа виніс рішення про те, що газопровід має відповідати нормам газової директиви ЄС, і обмежив Газпром у доступі до потужностей «Північного потоку — 2».

Як повідомляла група ІС, посол України не виключає зміни позиції Німеччини щодо «Північного потоку — 2» після виборів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Враг у ворот: что сейчас происходит на линии разграничения на Донбассе

По неизвестной причине украинские СМИ несколько скромничают о количестве обстрелов, которые совершают боевики «ДНР» по позициям ВСУ и расположенным...