Україна забороняє ввезення з РФ низки продуктових та побутових товарів

-

Читайте также

Починаючи із квітня Україна забороняє ввезення з Росії пшениці, соняшникової олії, мийних засобів, паперу. Кабмін доповнив перелік товарів походженням із РФ, заборонених до ввезення в Україну.

Відповідну урядову постанову оприлюднено на урядовому порталі.ї Згідно з нею, перелік заборонених товарів поповнився також поверхнево-активними засобами, газетним папером, картоном, крафт-папером і крафт-картоном, туалетним папером, косметичними серветками, рушниками для рук, скатертинами і серветками.

До списку також внесено ящики, коробки, мішки, пакувальні пакети, мотузку з інших легованих сталей, інструменти для буріння, інші візки та ходові балансирні візки, вісі, колеса та їх частини, свідчить постанова.

Як повідомляла група ІС, Державний комітет України з питань телебачення і радіомовлення заборонив ввезення в країну з РФ з метою реалізації трьох дитячих книжок через пропаганду держави-агресора та комуністичного тоталітарного режиму і його символіки.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В Черногории хотят избавиться от пророссийского правительства

В Черногории снова заговорили о государственном перевороте. Попыткой переворота в черногорском правительстве называют развал коалиции, в результате чего уже...