Україна розраховує отримати $1,3 мільярда від МВФ

-

Читайте также

У Національному банку України повідомили про те, що Рада виконавчих директорів Міжнародного валютного фонду затвердила розширення інструментів антикризового фінансування.

За даними НБУ, це дасть змогу Україні звернутися за новим траншем у межах інструменту Rapid Financing Instrument (RFI).

Розширення, так зване антишокове продовольче вікно, передбачає надання додаткової антикризової допомоги країнам, які потерпають від суттєвого дефіциту платіжного балансу, викликаного глобальною продовольчою кризою, ідеться в повідомленні.

Україна планує скористатися цією можливістю і буде звертатися за додатковою допомогою в сумі близько 1,3 млрд доларів США від МВФ.

«За цією програмою Україна запросить у МВФ близько 1,3 млрд доларів екстреного фінансування. Після схвалення Радою виконавчих директорів МВФ ці кошти можуть надійти вже в жовтні. Ми дуже вдячні Фонду за допомогу. Цінуємо надану зараз підтримку, а також швидку реакцію на початку березня, коли Міжнародний валютний фонд виділив додаткове фінансування в сумі 1,4 млрд доларів США», — заявив голова Нацбанку Кирило Шевченко.

Очільник НБУ сподівається на якнайшвидший початок роботи над новою повноцінною програмою МВФ для України.

«Ми готові до впровадження такої програми, незважаючи на невизначеності, спричинені військовими діями», – наголосив він.

Група ІС повідомляла про те, що у ЄС досягли політичної згоди щодо реагування на рекордні ціни енергоносіїв.

_________________________________________________________________

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Релігієзнавчиня назвала шляхи, як призупинити діяльність РПЦвУ

Ліквідація РПЦвУ можлива, якщо собор церкви ухвалить рішення про саморозпуск, або у судовому порядку можна призупинити діяльність окремих парафій....