Україна отримала від ЄС фінансову допомогу для бюджету

-

Читайте также

Євросоюз надав Україні 500 млн. євро бюджетної підтримки. Про це заявив Єврокомісар з питань розширення і політики сусідства Олівер Варгеї на брифінгу.

«Звичайно, ми говорили про нашу допомогу Україні, тому що ми надаємо не лише моральну підтримку, а й військову, фінансову допомогу. Ми підтримуємо реформи фінансово, а також виживання України в цій війні», — заявив єврокомісар.

За його словами, 500 млн. євро бюджетної підтримки мали надійти на банківський рахунок України.

Пізніше, Олівер Варгеї провів розмову з віцепрем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольгою Стефанішиною. Під час неї обговорювались можливості надання 100 млн. євро на відбудову шкіл в Україні.

Нагадаємо, Європарламент схвалив пакет макрофінансової допомоги Україні у розмірі 5 млрд. євро. Це є другим траншем фіндопомоги від ЄС, який сумарно складає 9 мільярдів.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Швейцарія додатково заморозила російські активи: названо суму

Швейцарія оновила дані щодо об’ємів заморожених російських активів у зв'язку з санкціями проти рф. Про це повідомив Державний секретаріат...