У Зеленського повідомили, коли Україна може отримати транш від МВФ

-

Читайте также

Україна може отримати другий транш за чинною програмою співробітництва з МВФ у розмірі 2 млрд. доларів до вересня 2021 року. Про це заявив радник президента з економічних питань Олег Устенко в ефірі телеканалу «Україна 24».

«До вересня повинні отримати такий транш. А, якщо мати на увазі, що серпень є місяцем відпусток, то у нас є червень і липень, щоб ми отримали кошти. І це розуміємо не тільки ми в Києві, а й у Вашингтоні в центральному офісі МВФ», — сказав Устенко.

Радник Зеленського нагадав, що «МВФ зарезервував для України 5 млрд. доларів», 2,1 мільярда з яких Україна вже отримала. За його словами, наразі Україна веде з МВФ активні технічні консультації по отриманню чергового валютного траншу, в тому числі на рівні Кабміну, НБУ, Міністерства юстиції, Міністерства енергетики, а також Офісу президента.

«Ми очікуємо прогресу, м’яч на нашій стороні. Ті законопроєкти, які ми повинні були прийняти для того, щоб отримати транш, що стосуються судової системи, її реформування та антикорупційної архітектури — перебувають зараз на розгляді в парламенті. Я вважаю, у нас є достатньо шансів для отримання коштів МВФ», — резюмував Устенко.

Як повідомляла група ІС, Україна може отримати від МВФ 2,7 млрд. доларів для поповнення міжнародних резервів в рамках ініціативи директорарозпорядника Фонду про розподіл 650 мільярдів для відновлення світової економіки від коронакризи.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Водный кризис в Крыму: оккупанты строят на реке Салгир еще ряд водозаборов

В Крыму российские оккупанты решили опустошить реку Салгир. В оккупационной администрации заявили, что кроме водозабора в районе Новозуевка, планируют...