У Казахстані, В’єтнамі та Вірменії перестали приймати російські платіжні картки

-

Читайте также

Карти російської платіжної системи «Мир» більше не приймають у Вірменії, у найбільшому банку Казахстану «Халик» та в одному з найбільших банків В’єтнаму BIDV. Відмови від співпраці відбулися після попередження США та ЄС, що за роботу з такими картами можуть бути санкції, пишуть росЗМІ.

У Вірменії обслуговування карток «Мир» припинилося у вівторок, 20 вересня. У Центробанку країни заявили, що комерційні банки «самостійно керують своїми ризиками, у тому числі пов’язаними з санкціями» і повідомлять клієнтів про обслуговування «в належному порядку».

Також напередодні перестали приймати карти «Мир» у Народному банку Казахстану («Халик банк») та у в’єтнамському BIDV. У найбільшому банку Казахстану не назвали причин, але наголосили, що карти не обслуговуються ні через термінали, ні через банкомати.

19 вересня працювати з російською платіжною системою відмовився найбільший приватний банк Туреччини Iş bankası. Після цього перестав приймати карти «Мир» турецький Denizbank.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Злочини окупантів: названа кількість дітей, яких рф депортувала з України

З початку повномасштабного вторгнення росії окупанти примусово вивезли з України 7754 дитини. Про це з посиланням на Офіс омбудсмена,...