Три чверті регіонів рф під загрозою рецесії

-

Читайте также

Війна в Україні та антиросійські санкції призведуть до падіння економіки в 63 регіонах рф, йдеться в прогнозі Мінекономрозвитку росії. Це 75% всіх суб’єктів федерації, пише Moscow Times.

Які регіони постраждають найбільше, МЕР росії не уточнює. Спад очікує насамперед прикордонні з Україною області – Білгородську, Курську, Воронезьку, Брянську та Ростовську, вважають експерти. Також на проблеми чекають металургійні регіони – Липецька, Вологодська, Курська та Челябінська області.

Після відходу західних виробництв впаде економіка Калінінградської та Калузької областей, частини регіонів Поволжя та Уралу. Оголошена путіним мобілізація може підірвати економіку регіонів Північного Кавказу.

Падіння внутрішнього регіонального продукту торкнеться середньострокової перспективи регіонів з високою часткою видобутку нафти і газу, вважають експерти. У 2023 році спад видобутку нафти і газу МЕР рф очікує на рівні 4,5% після зниження на 2,8% цього року. Відповідно, під ударом виявляться економіки Ненецького автономного округу, який на 77% залежить від видобутку корисних копалин, Ямало-Ненецького автономного округу (залежить на 67%), Ханти-Мансійського автономного округу (62%), Магаданської області (56%), Сахаліну (56%) та Якутії (49%).


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Посол Німеччини надіється провести літню відпустку на Херсонщині

Посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен заявила, що сподівається провести свою відпустку влітку 2023 року в Херсонській області. Про це...