Світовий банк дав прогноз щодо економіки України у найближчі роки

-

Читайте также

Згідно з оцінками Світового банку, за підсумками 2019 року зростання ВВП України складе 3,6%, прогноз на 2020 рік — 3,7%, на 2021−2022 роки — по 4,2%.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов.

«Мінекономіки перегляне свій макропрогноз в січні. У зв’язку з іншим валютним курсом. А це дозволить переглянути показники бюджету на 2020 рік Міністерству фінансів, — повідомив він

Крім того, Світовий банк прогнозує зростання світової економіки: незначне прискорення до 2,5% в 2020 році (2,4% очікується у 2019р.) на тлі збільшення обсягів боргу та уповільнення збільшення продуктивності. Попередній прогноз СБ припускав прискорення зростання глобального ВВП на 2,4%.

Очікується, що зростання в групі країн з розвиненою економікою сповільниться в 2020 році до 1,4% (1,6% у 2019р.), що буде частково обумовлено млявістю кон’юнктури в обробній промисловості. У країнах з ринком, що формується, і країнах, що розвиваються, темпи економічного зростання, за прогнозами, підвищаться в цьому році до 4,1% (3,5 очікується за результатами 2019р.).

Згідно прогнозу, темпи зростання економіки США в цьому році уповільняться до 1,8% (проти 2,3 у 2019р.), що стане відображенням негативних наслідків підвищення митних ставок та збільшення невизначеності. Прогноз по темпам економічного зростання Єврозони був переглянутий в бік зниження: до 1% на тлі низької активності в промисловості (1,1% у 2019р.).

Як повідомляла група «ІС», британські експерти дали надто оптимістичний прогноз щодо економіки України.

загрузка...

Свежее

Український виробник презентував кулеметний комплекс та засоби захисту. ФОТО

У Міноборони відбулася презентація військової амуніції від виробника засобів індивідуального захисту для армійських, поліцейських і цивільних потреб – ТОВ...