Суд в Англії задовольнив клопотання ПриватБанку до Коломойського: скільки доведеться сплатити

-

Читайте также

Клопотання ПриватБанку про додатковий платіж у рахунок відшкодування витрат банку задовольнив англійський суд. Суддя зобов’язав екс-власників банку Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова разом з іншими компаніями-відповідачами виплатити 1 млн. фунтів стерлінгів на користь банку до 15 березня поточного року.

Згідно з повідомленням прес-служби фінустанови, відповідачів також зобов’язали сплатити витрати банку в розмірі близько 35 тисяч фунтів стерлінгів, понесених у зв’язку з поданням такого клопотання

Таким чином, загальна сума виплачених коштів відповідачами разом з відсотками становить понад 12 млн. фунтів стерлінгів (складається з проміжних виплат у розмірі 4,4 млн. фунтів стерлінгів на рахунок юридичних витрат ПриватБанку, понесених у суді першої та апеляційної інстанції, і повернення 7,5 млн. фунтів стерлінгів, сплачених банком відповідачам у грудні 2018 року)

«ПриватБанк продовжує підтримувати свої позови проти колишніх власників і інших, і впевнений, що в кінцевому рахунку йому вдасться відшкодувати близько 3,75 млрд. доларів, що в даний час потрібні в судовому процесі, разом з відповідними юридичними витратами», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у грудні 2017 року Високий суд Англії та Уельсу видав судовий наказ про всесвітній арешт активів Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова та їх шести компаній.

Як повідомляла група ІС, в НБУ заявили про тиск з боку олігарха Ігоря Коломойського, який намагається зняти з себе відповідальність за борги ПриватБанку.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В Израиле представили новейшую роботизированную систему Jaguar. ВИДЕО

Представители Армии обороны Израиля заявили о начале эксплуатации боевых роботов, которые готовы заменить военнослужащих. Роботизированная платформа Jaguar, компании Israel...