США допоможуть Україні створити сучасну національну біржу з торгівлі капіталом і товарами

-

Читайте также

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку й Американською торговою палатою допоможуть українському уряду створити сучасні фондові та організовані товарні ринки. Про меморандум, підписаний між сторонами, повідомило посольство США в Україні, інформує Голос Америки.

Як зазначається у повідомленні, ефективні фондові та організовані товарні ринки – у т.ч. ринки електроенергії, нафти, газу та аграрної продукції – послужать залученню інвестицій, забезпечать фінансові ресурси для зростання української економіки.

У рамках ініціативи буде розроблено нову модель торгівлі на фондових і організованих товарних ринках (NEXT-UA), що сприятиме інтеграції українських ринків до загальносвітової екосистеми.

Досконалішою стане практика ціноутворення на відповідні групи товарів, а бізнес — завдяки прозорій діяльності фондових і товарних ринків у різних секторах економіки — отримає механізми убезпечення від ризиків.

«Історичною подією» назвали рішення в українському Уряді. «Це нові можливості для бізнесу та інвесторів», — зазначив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Разом із партнерами ми допоможемо Україні зміцнити фондові та товарні ринки, які нині є роздрібненими, та вдосконалити практику торгівлі на цих ринках», — додав, підписуючи меморандум, виконавчий директор ЄБРР Маттео Патроне.

Своєю чергою, в.о. директора Місії USAID в Україні Сюзан Кутор назвала зусилля з розвитку ринків капіталу та організованого ринку сировини в Україні «ще одним критично важливим елементом американської державної допомоги Україні». «США налаштовані підтримати український народ у якнайповнішій реалізації його потенціалу, тож USAID і надалі сприятиме рівноправному зростанню економіки України – як ми це робимо вже майже 30 років», — заявила Кутор.

Голова ради директорів Американської торговельної палати в Україні Олена Кошарна назвала «стратегічним пріоритетом для бізнес-спільноти» розвиток ринків капіталу та організованих товарно-сировинних ринків. За її словами, реалізація цієї «сміливої візії ринків» забезпечить економічне відновлення та зростання України.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, Державний департамент США планує виділити Україні 255 млн доларів у 2022 фінансовому році.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Повені в окупованих Керчі та Ялті: експерт розповів про передумови та наслідки

Повені в тимчасово окупованих Російською Федерацією українських містах Керч та Ялта мають спільну причину та окремі додані фактори, які...