Сенат США підтримав виділення Україні 12 млрд доларів

-

Читайте также

Сенат США підтримав законопроєкт про виділення Україні понад 12 мільярдів доларів. Про це йдеться у повідомленні The Washington Post.

Палата підтримала законопроєкт 72-23 голосами. Законопроєкт дозволить фінансувати уряд до 16 грудня, що дасть учасникам переговорів більше часу, щоб вирішити свої розбіжності і домовитися про державні витрати на 2023 фінансовий рік.

Законопроєкт, відомий як безперервна резолюція і опублікований пізно ввечері в понеділок, дозволить запобігти так званому шатдауну — вимушеному призупиненню роботи держустанов, яке може початися в суботу.

Серед іншого законопроєкт включає пакет допомоги Україні в її боротьбі з російськими військами.

Серед коштів — $3 млрд на надання військової допомоги, включаючи навчання, обладнання, озброєння та логістичну підтримку; $1,5 млрд на поповнення запасів американського обладнання, наданого Україні або іноземним країнам, які надали підтримку; і $2,8 млрд на продовження військової, розвідувальної та іншої оборонної підтримки.

Додаткові $35 млн підуть на фінансування реагування на «потенційні ядерні та радіологічні інциденти» в Україні, а також на запобігання крадіжкам цих матеріалів.

У Конгресу є кілька днів, щоб врегулювати свої розбіжності і передати закон на підпис Байдену. Палата представників повертається в середу і може проголосувати за законопроєкт за лічені години.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, США обіцяють катастрофічні наслідки росії в разі застосування ядерної зброї.

Свежее

У Криму засудили моряка, який запостив відео із закликом ЗСУ здаватись у полон

Підконтрольний росії Керченський міський суд засудив матроса з Євпаторії до одного року позбавлення волі за звинуваченням в «екстремістській діяльності»,...