Росіян позбавляють останньої можливості розплатитися карткою в Європі

-

Читайте также

Банки в ЄС перестали приймати картки китайської платіжної системи UnionPay, випущені в рф та Білорусі. Ці картки після відходу Visa та MasterCard з росії були останньою можливістю для безготівкових розрахунків росіян у Європі, пише Moscow Times.

«Обслуговування пластикових карток UnionPay, виданих російськими банками, на даний момент припинено», – заявили ТАСС у чеському KB Bank.

В Іспанії така сама проблема – банкомати Euronet, Kutxabank та ING перестали видавати готівку за випущеними в росії картками UnionPay.

«Сьогодні намагався у різних банкоматах (у Барселоні) зняти гроші. Вдень уже все було заблоковано. За рекомендаціями намагався зняти і в Kutxa і в ING – скрізь пише, що картка не обслуговується», – пише користувач картки UnionPay.

Нагадаємо, на початку березня міжнародні платіжні системи Visa і MasterCard призупинили роботу в рф. На цьому тлі у росіян виріс попит на карти UnionPay. Багато іноземних онлайн-магазинів, однак, не приймають платежі за випущеними в росії картками UnionPay.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

«Зернова ініціатива»: з портів України вийшло три судна з олією

9 листопада, з портів «Одеса», «Чорноморськ» та «Південний» вийшло 3 судна з 21,6 тис. тонн олії для країн Азії...