Росія змушена «проїдати» запаси на «чорний день» – Мінфін США

-

Читайте также

Політика санкційних обмежень з боку США й багатьох інших країн дає реальні результати – зараз економіка росії невпинно скорочується, а її уряд змушений витрачати фонди, які зберігалися на «чорний день». Про це заявила помічниця глави Мінфіну США з питань фінансування тероризму й фінансових злочинів Елізабет Розенберг, повідомляє Укрінформ.

«Російський фондовий ринок зараз знизився приблизно на 35% від довоєнного рівня. росія нераціонально використовує свої фонди, призначені «на чорний день», й наближається до фіскального дефіциту до кінця року», — заявила представниця американського Мінфіну під час слухань у Комітеті в закордонних справах Сенату США на тему санкцій проти Кремля.

Розенберг підкреслила, що економічна картина рф «є похмурою і продовжує суттєво погіршуватися». А економічні труднощі, своєю чергою, перетворюються на реальні труднощі для російських сил на полі бою.

У цьому зв’язку чиновниця зазначила, що росія докладає всіх зусиль для відновлення доступу на ринок імпортних технологій, однак санкції США й інших країн не дозволяють їй це зробити. Через це рф була змушена перейти на застарілі системи, а також звернутися до глобальних вигнанців, таких як Північна Корея та Іран.

«Реакція США й країн-партнерів на війну рф мала та матиме значний вплив на здатність росії фінансувати її війну»,- зауважила у цьому зв’язку представниця Мінфіну Сполучених Штатів.

Як повідомляла група ІС, США можуть заборонити торги доларом в рф.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

ЗСУ залишили без палива підрозділ окупантів на Луганщині. ВІДЕО

Збройні Сили України на Луганському напрямку відмінусували ще один склад окупантів з паливом. Відео чергової «бавовни» опублікував Telegram-канал «Інформаційний...