РФ продовжує втрачати клієнтів на газовому ринку ЄС: подробиці

-

Читайте также

Угорщина і Shell підписали довгострокову угоду про постачання ЗПГ в обсязі 0,25 млрд кубометрів на рік газового еквівалента через термінал ЗПГ в Хорватії, повідомляє «Finance.ua».

Також угорська державна компанія MVM через свою торговельну дочірню компанію MFGK зарезервувала 1 млрд кубометрів на рік регазифікаційної потужності, повідомляє S&P Global Platts.

В цілому MFGK зарезервувала 0,67 млрд кубометрів на хорватському терміналі на острові Крк на період з січня по вересень 2021 року. А також 1,01 млрд кубометрів в рік на наступні газові роки до 2027 року.

«Це перша довгострокова угода з західною енергетичною компанією в історії Угорщини», — сказав міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто (Peter Szijjarto).

Газ може стати ключовим елементом в заміні вугілля та інших рідких видів палива в енергетичному балансі Угорщини.

Термінал ЗПГ в Хорватії на острові Крк повинен почати роботу в січні 2021 року. Загальна потужність хорватського ЗПГ-терміналу – 2,6 млрд кубометрів на рік.

Як повідомляла група «ІС», ера монополії «Газпрому» в Європі завершилась.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В оккупированном Крыму «археологи» уничтожают крымскотатарское наследие

Крымский правозащитник, один из инициаторов создания «Крымской солидарности» Абдурешит Джеппаров, заявил, что оккупанты после незаконных «раскопок» выводят из Крыма...