РФ погрожує запровадити санкції проти «Нафтогазу»

-

Читайте также

Газовий монополіст Газпром заявив, що росія введе санкції проти НАК «Нафтогаз України» у разі, якщо українська компанія добиватиметься розгляду нового позову в Міжнародному арбітражному суді, пише «liga».

Арбітраж може «привести до того, що у російських органів державної влади будуть всі підстави для введення по відношенню до компанії «Нафтогаз України» санкційного режиму та включення до санкційного переліку осіб. На практиці це означатиме заборону для Газпрому виконувати перед санкційними особами зобов’язання щодо діючих угод , включаючи здійснення фінансових операцій», – йдеться у заяві Газпрому.

На початку вересня Нафтогаз подав прохання про арбітраж до Міжнародного арбітражного суду при Міжнародній торгово-промисловій палаті в Парижі щодо дій російського Газпрому.

У Нафтогазі вважають, що Газпром не виконує нового транзитного контракту, який був підписаний у 2019 році. Після того, як Україна в травні відмовилася забезпечувати транзит через газовимірювальну станцію «Сохранівка» на тимчасово окупованій території, Росія стала платити за транзит менше, ніж повинна.

Сума позовних претензій Нафтогазу до Газпрому може становити до $12 млрд. Місце проведення арбітражу – Цюріх, Швейцарія.

Як повідомляла група «ІС», ЄС має намір відключити «Газпромбанк» від SWIFT.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Уряд Британії назвав суму заморожених активів, які належать олігархам рф

Британський уряд заморозив активи, які належать російським олігархам, іншим фізичним та юридичним особам, що перебувають під санкціями за вторгнення...