путін визнав обвал платоспроможності росіян

-

Читайте также

В економіці росії з’явилися «деякі негативні тенденції», заявив російський нацлідер путін на нараді з урядовцями та керівництвом Центробанку рф. За словами путіна, «як і раніше слабким» залишається споживчий попит, і ця ситуація «вимагає уваги».

Оборот роздрібної торгівлі в серпні впав на 8,8% у річному вираженні, а у вересні динаміка погіршилася, повідомив путін: «Причому останній тиждень місяця торговельний оборот знизився навіть у номінальному вираженні».

Російські споживачі купують все менше після того, як інфляція розігналася до двозначних рівнів, з полиць магазинів почав зникати імпорт, а влада вперше з часів Другої світової  війни оголосила мобілізацію, оголосивши про плани відправити 300 тисяч людей на фронт, пише Moscow Times.

Путін доручив уряду доповісти, «що пропонується зробити для стабільної роботи споживчого сектора, для його поступального зростання», а також підготувати план розвитку економіки з урахуванням подальшого погіршення відносин із Заходом. «Важливо розуміти, що санкційний тиск на росію лише посилюватиметься», — заявив путін.

Аналітики вважають, що можливий відкладений «шок» на ринку праці через остаточний догляд іноземних компаній та проблеми зі збутом продукції через санкції.

Нагадаємо, внутрішній економічний вплив меншої доступності трудового ресурсу та прискорення «відтоку мізків» через початок мобілізації в росії, скоріш за все, ставатиме все більш значним.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

ЗСУ залишили без палива підрозділ окупантів на Луганщині. ВІДЕО

Збройні Сили України на Луганському напрямку відмінусували ще один склад окупантів з паливом. Відео чергової «бавовни» опублікував Telegram-канал «Інформаційний...