Постачання російської нафти в Європу впали до мінімуму з радянських часів

-

Читайте также

Країни Західної Європи продовжують скорочувати закупівлю нафти в росії, не чекаючи загальноєвропейського ембарго, яке набуде чинності з 5 грудня, пише «Finanz».

В останній тиждень вересня на колись найбільший ринок збуту російські нафтовики відправляли через порти лише 200 тисяч барелів на добу — мінімальний обсяг за всю сучасну історію росії, який у 6 разів менший за довоєнний.

Повністю зупинили закупівлі Прибалтика, Німеччина, Швеція, Великобританія та Фінляндія. Франція, яка набувала невеликих обсягів аж до кінця літа, відмовилася від них у середині вересня.

Російська нафта продовжує надходити до Польщі, а також до Нідерландів, де розташовані найбільші в ЄС сховища. При цьому обсяги порівняно з початком лютого впали у 6 разів та втричі відповідно.

Як повідомляла група «ІС», російські танкери обходять заборону на входження в європейські порти.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Армія рф будує лінію оборони поблизу Сватового

Російсько-фашистські війська будують лінію оборони поблизу Сватового, щоб зупинити просування українських воїнів на Сватівському та Лиманському напрямках. Про це повідомляє...