Після «пафосного» підписання договору з «Газпромом», Угорщина більшу частину газу отримує з України

-

Читайте также

Після пафосного підписання довгострокового контракту з «Газпромом» та запуску Турецько-Болгарсько-Сербського Потоку Угорщина, як і раніше, продовжує отримувати більшу частину газу для потреб країни через Україну, але це не транзит з РФ. Наразі Угорщина отримує з України майже в 2 рази більше газу, ніж з Сербії через Турецький потік. Про це повідомив очільник «Оператора ГТС України» Сергій Макогон.

«На графіку нижче видно, що після вибуху новозбудованого газогону у Болгарії, основну частину газу Урогщина отримує з України, але не від Газпрому. Варто зазначити, що Газпром не транзитує газ через Україну до Угорщини починаючи з 1 жовтня. Хоча має повністю сплачені потужності для транзиту в обсязі 24 млн м3 НС добу», — написав він.

За словами очільника «Оператора ГТС України», залежність від газогону, який не має резервних гілок, несе значні ризики для Угорщини. Але Україна завжди готова прийти на допомогу.

Як повідомляла група «ІС», Угорщина — слабка ланка європейської спільноти.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В России паникуют из-за о возможной передачи Украине афганских Super Tucano

Помните разговоры о том, что Украина может приобрести легкие штурмовики A-29 Super Tucano? Затем эти разговоры сошли на нет,...