Після оголошення мобілізації нафтовий експорт рф перейшов у «секретний» режим

-

Читайте также

Рекордний обсяг російського нафтового експорту перейшов у «секретний» режим після того, як президент путін оголосив мобілізацію та пригрозив використати ядерну зброю для анексії територій України, пише «Finanz».

Понад 400 тисяч барелів на день вивозять російські нафтовики у танкерах, які не вказують пункти призначення, підрахував Bloomberg на основі даних щодо відстеження суднових перевезень. Близько 80% цього обсягу (330 тисяч барелів на добу) прямує до Азії — через Суецький канал, після проходження якого танкери або прямують до Індії та Китаю, або перевантажують нафту в морі.

«Тіньовий» вивіз нафти стійко зростає з початку вересня і за цей час його обсяги злетіли більш ніж у 100 разів. Від стеження за танкерами ховаються насамперед індійські покупці, які наприкінці літа отримали попередження від влади США.

Прямі закупівлі нафти Індією з 940 тисяч барелів на добу зменшились до 500 тисяч, проте майже на таку саму величину зріс «секретний» експорт.

Як повідомляла група «ІС», найбільша нафтогазова компанія Норвегії віддала активи у рф за один євро.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Рашисти з’їли звірів у зоопарку на Донеччині. ВІДЕО

Під час окупації селища міського типу Ямпіль, що на Донеччині, російські військовослужбовці з’їли у місцевому зоопарку зубра, оленів, страусів...