PepsiCo припинила виробництво продукції в росії

-

Читайте также

Компанія PepsiCo припинила виробництво низки своїх напоїв: Pepsi, 7UP і Mountain Dew в росії. Про призупинення продажів та випуску компанія оголосила ще на початку березня, повідомляє Reuters із посиланням на заяву компанії.

Зазначається, що раніше журналісти виявили у магазинах та спортзалах Москви банки та пляшки Pepsi, які були вироблені у липні-серпні на заводах в рф.

У коментарі для Reuters американська компанія заявила, що припинила виробництво концентратів для PepsiCola, Mirinda, 7Up і Mountain Dew в росії.

«Згодом усі концентрати в росії були вичерпані, і виробництво припинилося», – заявив представник PepsiCo 8 вересня.

Він також наголосив, що ситуація відповідає «заяві, яку ми зробили в березні 2022 року», проте відмовився надати оновлену інформацію про продажі та про те, чи були вони припинені.

Нагадаємо, у березні PepsiCo заявила, що припинить реалізацію в рф газованих напоїв під своїми брендами, проте продовжить продавати товари повсякденного попиту, такі як молоко та інші молочні продукти, дитячі суміші та дитяче харчування.

Компанія працює в рф понад 60 років, і її напої були одним із небагатьох західних продуктів, дозволених у Радянському Союзі до його розпаду.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

В Туреччині провели успішний тест безпілотного винищувача з українськими двигунами. ВІДЕО

Компанія Baykar провела останній тест безпілотного винищувача Kızılelma з українськими двигунами перед першим повноцінним польотом. Про це повідомив технічний...