Паралельний імпорт в рф під загрозою: співробітників логістичних компаній забирають до армії

-

Читайте также

Мобілізація співробітників логістичних компаній ставить під загрозу існування паралельного імпорту в росії.

«У мене 90% водіїв тягачів підпадає під критерії мобілізації, 70% отримали повістки. Хто працюватиме?», — переживає власник транспортної компанії із центральної росії. В іншій компанії вже мобілізували половину водіїв та вантажників, скаржиться її гендиректор. Ще в одному перевізнику підрахували, що на 26 тягачів залишилося 12 водіїв із 32, пише Moscow Times.

За словами директора SOTA Logistic Кирила Латинського, у сфері паралельного імпорту зараз працюють унікальні спеціалісти. «Навіть у короткостроковій та середньостроковій перспективах відхід з російського ринку таких цінних кадрів суттєво ускладнить розвиток постачань», — додав він.

Наразі фірми вже відчувають нестачу співробітників, але з більш поширеними кваліфікаціями, зокрема водіїв. Це може призвести до зростання цін на логістику, оскільки попит не підтримуватиметься пропозицією. Все це може загрожувати дефіцитом по всій номенклатурі товарів, але особливо гостро це позначиться на складних для постачання та декларування товарних груп: обладнання, хімії.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Окупанти обстріляли житловий квартал Миколаєва, є загиблі. ФОТО

Вночі російські окупанти обстріляли житловий квартал Миколаєва. Одна з ракет влучила у 5-поверхівку. Про це повідомив у Телеграмі міський голова...