Німеччина знаходить заміну російському газу: подробиці угоди з ОАЕ

-

Читайте также

ОАЕ погодили угоду про «енергетичну безпеку» з Німеччиною щодо постачання зрідженого природного газу та дизельного палива, оскільки Берлін шукає нові джерела електроенергії, щоб замінити російські поставки, повідомляє АР.

Міністр промисловості Еміратів Султан Ахмед Аль-Джабер назвав це новою знаменною угодою, яка зміцнює швидко зростаюче енергетичне партнерство між ОАЕ та Німеччиною. Канцлер Німеччини Олаф Шольц також привітав це рішення.

У рамках угоди ОАЕ нададуть вантаж зрідженого природного газу для доставки в кінці 2022 року. Його використають для введення в експлуатацію німецького плавучого імпортного терміналу ЗПГ у Брунсбюттелі — порту Північного моря.

Зазначимо, що Шольц відвідує Перську затоку задля укладення нових енергетичних угод для заміни російських постачань та пом’якшення енергетичної кризи.

Як повідомляла група ІС, Молдова обрала 7 компаній, які будуть забезпечувати її газом з наступного місяця, якщо «Газпром» припинить постачання.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Командири рашистів кидають підлеглих на вірну смерть — перехоплення ГУР. АУДІО

Контрактників російської окупаційної армії, у яких закінчується терміни контракту, не збираються відправляти своєчасно додому. Крім того, в деяких випадках...