Найбільший виробник солі в росії попередив про можливу зупинку виробництва

-

Читайте также

Компанія «Руссоль», найбільший виробник солі в росії, попередила, що в її постачанні продукії може статися перебій. Проблема пов’язана із забороною, яку вводить оператор залізниць у Казахстані, пише РБК.

Станція, яка обслуговує родовище в Оренбурзькій області, що забезпечує 40% постачання групи, знаходиться під управлінням залізничної адміністрації Казахстану. А та, у свою чергу, має намір наприкінці вересня запровадити тимчасову заборону на подачу порожніх напіввагонів, якими перевозять сіль. Заборону на подачу порожніх напіввагонів Казахстан запроваджує через скупчення порожніх власних та орендованих напіввагонів «чужих залізничних адміністрацій на магістральній мережі КТЗ».

Представник «Руссоль» уточнив, що ризик повної зупинки виробництва «дуже високий, вже зараз через дії залізниць виробництво практично не працює».


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

У Латвії почали розслідування проти каналу «Дождь» після заяви ведучого про допомогу військам рф

Служба державної безпеки Латвії (VDD) у п’ятницю розпочала розслідування у зв'язку із заявами, зробленими в етері телеканалу "Дождь", які...