Нафтогаз забажав взяти участь у сертифікації «Північного потоку — 2»: що відомо

-

Читайте также

Національна компанія «Нафтогаз України» подала заявку на участь у сертифікації оператора газопроводу «Північний потік — 2». Там хочуть довести, що газопровід не може бути сертифікований. Про це заявив голова компанії Юрій Вітренко на брифінгу у понеділок, 18 жовтня.

«Нафтогаз України» як національна компанія, яка очолює боротьбу за енергобезпеку, відстоює національні інтереси України, подала заявку на участь у процесі сертифікації оператора «Північного потоку — 2″ перед німецьким регулятором Федеральним агентством німецьких мереж», — заявив Вітренко.

Він також зазначив, що основна позиція полягає в тому, що «Північний потік — 2» не може бути сертифікований, оскільки «не забезпечена його повна відповідність європейському законодавству».

Нагадаємо, газопровід має відповідати правилам Третього енергопакету ЄС, зокрема, нормам про розподіл компаній. Тобто компанії, які займаються видобутком ресурсів, не мають права їх транспортувати. У випадку з російським газопроводом оператор Nord Stream 2 AG подав заявку, щоб його визнали незалежним оператором. Заявка розглядається з 8 вересня, крайній термін винесення рішення по ній — 8 січня.

Нагадаємо, Федеральне мережеве агентство Німеччини (BNetzA) надало польської компанії PGNiG і її німецькому філії можливість участі в процедурах сертифікації «Північного потоку 2».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Инфраструктура ОРДЛО: в Сети показали ужасное состояние улиц в оккупированном Харцызске

Во временно оккупированном Российской Федерацией украинском городе Харцызск местная так называемая "администрация" довела улицы до состояния помойки. Фото инфраструктуры...