МВФ виділив Україні 2,7 млрд доларів: коли отримаємо безоплатну допомогу

-

Читайте также

Міжнародний валютний фонд затвердив виділення з резервних активів 650 млрд доларів. Із них 2,7 млрд доларів передбачені для України. Про це повідомив заступник виконавчого директора від України у МВФ Владислав Рашкован у Facebook.

«Ввечері 2 серпня керуючі МВФ більшістю голосів фінально затвердили алокацію СПЗ на 650 млрд доларів, з яких Україна безоплатно та безумовно отримає понад 2,7 млрд доларів», – написав Рашкован.

Рішення про виділення грошей набуде чинності 23 серпня.

«Це гарний подарунок для України, і ми його отримаємо ще й до 30-річчя незалежності», – додав Рашкован.

У липні директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва повідомила, що місія повернеться до України у вересні. До того в лютому цього року чергова місія МВФ до України завершилася безрезультатно. Тоді ж стало зрозуміло, що наступний транш допомоги держава не отримає. У фонді зазначили, що для завершення першого перегляду програми потрібен більший прогрес.

Як повідомляла група «ІС», МВФ погіршив прогноз по економіці Росії в 2021 році.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Воевавший в Украине российский наемник похитил детей в Подмосковье. ВИДЕО

Российский наемник, воевавший против Украины на востоке страны, похитил двух детей у бывшего мужа своей жены, а его самого...