Мобілізація обвалила російський ринок

-

Читайте также

2,5 трильйона рублів капіталізації втратив індекс МосБіржі з 20 вересня, коли Держдума в екстреному режимі прийняла поправки про мобілізацію та військове становище, за яким було вирішено путіна призвати в армію сотні тисяч резервістів, пише «Finanz».

Спроба заспокоїтись, зроблена ринком наприкінці минулого тижня, виявилася марною і обернулася новим розпродажем у понеділок.

На новинах про те, що ФСБ починає обмежувати виїзд із росії, путін загрожує світові ядерною зброєю, а Кремль готується повністю закрити кордони після завершення «референдумів» – індекс МосБіржі впав ще на 9%.

Ощадбанк обвалився на 7%, Газпром – на 6,4%, Сургутнафтогаз – на 17%, Роснефть – на 12%, Мечел – на 17%, Радкомфлот – на 14%, Аерофлот – на 13%.

Як повідомляла група «ІС», в рф готуються до небаченого досі падіння економіки.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

У Запоріжжі розробили розвідувальний безпілотник. ФОТО

Запорізькі фахівці розробили безпілотник, який залітає вглиб ворожого тилу на 50 кілометрів, повідомляє Укрінформ. Комплекс складається з двох безпілотників, якщо...