Місія МВФ збирається до України: що відомо

-

Читайте также

Міжнародний валютний фонд (МВФ) відправить місію в Україну протягом наступних 10-12 днів з тим, щоб розробити угоду за програмою кредитування stand-by. Про це заявив заступник виконавчого директора від України в МВФ Владислав Рашкован під час дискусійної панелі в рамках Ялтинського економічного форуму (YES).

«Програма stand-by фокусує свою увагу на підтримці макростабільності та спрямована на підготовку України до наступного раунду структурних реформ. Протягом 10-12 днів МВФ направить місію, яка буде працювати над тим, щоб розробити угоду по stand-by, щоб підтримати економіку України», — зазначив Рашкован, передає ZN.UA.

Україна на гідному рівні проходить економічну кризу, викликану пандемією COVID-19, але, як зазначає представник України в МВФ, заплановане зростання української економіки на 3-4% хоча і є непоганим, однак є недостатнім.

Раніше стало відомо, що від МВФ надійдуть гроші в рамках безповоротної фінансової допомоги у 2,7 мільярда доларів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

СБУ виявила у «громадського активіста» тайник з вибухівкою і гранатами. ФОТО

СБУ виявила у Львівській області прихований арсенал з бойовими засобами ураження. Тайник знаходився на території помешкання місцевого жителя, який...