Мінагрополітики повідомило про найбільший урожай в історії України

-

Читайте также

В Україні зібрали найбільший за всю історію урожай кукурудзи — 40 млн тонн
Про це повідомляє пресслужба міністерства аграрної політики та продовольства України.

Про це повідомляє Еспресо.ТV.

«У 2021 році Україна вийде на врожай у 40 млн тонн кукурудзи. Таких показників у нашій державі не було за всю історію країни» — заявили в міністерстві.

У відомстві додали, що кукурудза є ключовою культурою в Україні, що має сприяти енергонезалежності держави. Міністр аграрної політики Роман Лещенко пояснив, що її переробка — це наступний етап розвитку рослинництва.

«Це буде свій газ, своє паливо і свої якісні корми: і крохмаль, і глюкоза, й амінокислоти, і десятки інших позицій, які забезпечать Україні додану вартість на десятки мільярдів доларів. І це більше, ніж ми маємо сьогодні. Вона в основі наступного етапу розвитку рослинництва», — сказав Лещенко.

Міністр наголосив, що переробка кукурудзи буде звільнена від великої кількості податків та отримає пільгові умови у сфері інвестицій. А ті, хто переробляє цю культуру, у майбутньому отримають найбільшу державну підтримку.

«Сировинний цикл у 100 млн вдалося досягти в цьому році. Далі завдання — максимально створювати додану вартість», — додав Лещенко.

Також міністр зазначив, що Мінагрополітики у 2022 році сконцентрується на обробці, тваринництві і розширенні державної підтримки з точки зору прозорих компенсаційних механізмів.

Як повідомляла група «ІС», Україна змінює стратегію облаштування кордонів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Мінагрополітики повідомило про найбільший урожай в історії України

В Україні зібрали найбільший за всю історію урожай кукурудзи - 40 млн тонн Про це повідомляє пресслужба міністерства аграрної політики...