Країни ОПЕК+ погодилися скоротити видобуток нафти — ЗМІ

-

Читайте также

Моніторинговий комітет ОПЕК+ погодився з необхідністю скорочення видобутку нафти на 2 млн. барелів на добу, повідомляє Reuters.

«Ключові міністри Організації країн-експортерів нафти, відомі як спільний міністерський моніторинговий комітет, домовилися про скорочення видобутку нафти», — йдеться у повідомленні.

Мова йде про те, що країни будуть знижувати видобуток на 2 млн. барелів на добу. Ця рекомендація обговорюватиметься на повноформатній зустрічі міністрів ОПЕК+.

Раніше повідомлялось, що Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК) та союзники, т.ч. Росією (група ОПЕК+) проведуть зустріч у Відні в середу, 5 жовтня, щоб обговорити скорочення видобутку до 2 млн. барелів на добу. Скорочення такого масштабу буде найбільшим, зробленим ОПЕК+ з того часу, як у 2020 році попит впав через COVID-19.

Нагадаємо, що місяць тому в ОПЕК+ домовилися про невелике скорочення видобутку нафти.

 


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Росіянки турбуються, кому дістануться виплати їхніх ліквідованих чоловіків

Російські жінки дуже турбуються про те, кому дістануться виплати їхніх чоловіків, яких ліквідували українські бійці. Про це повідомив військовослужбовець ЗСУ...