Ізоляція росії: Центробанк готується до зупинки біржових торгів доларами та євро

-

Читайте также

Росія шаленими темпами наближається до ізоляції від цивілізованого світу на кшталт Північної Кореї. Стало відомо, що Банк росії всерйоз готується до зупинки біржових торгів доларами та євро в росії, яка може відбутися вже найближчим часом, якщо США запровадять санкції проти ключових структур Московської біржі, повідомляють росЗМІ.

З 1 листопада ЦБ перестане публікувати на своєму сайті інформацію про біржові курси американської та європейської валюти, а також інші відомості щодо перебігу валютних торгів, оголосила прес-служба регулятора у понеділок.

Одночасно ЦБ готує новий порядок розрахунку офіційних курсів іноземних валют, який буде запущено, якщо нинішній механізм – на основі біржових угод –стане неможливо використати.

Загроза зупинки біржових торгів основними світовими валютами виникла через ризик санкцій проти Національного клірингового центру – дочірньої структури Мосбіржі, яка здійснює кліринг біржових угод, розповідала минулого тижня директор департаменту фінансової стабільності ЦБ рф Єлизавета Данилова.

Група «ІС» повідомляла, скільки компаній згорнули діяльність на російському ринку.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Активісти «Жовтої Стрічки» розклеїли листівки в окупованих Євпаторії та Севастополі

Крим — це Україна!  Активісти руху «Жовта Стрічка» не припиняють спротив російським загарбникам, діючи у різних містах України, наразі...