ГоловнаЕкономікаГлава Rheinmetall прокоментував ситуацію із запасами зброї в Україні та Європі

Схожі публікації

Глава Rheinmetall прокоментував ситуацію із запасами зброї в Україні та Європі

Гендиректор Rheinmetall Армін Паппергер заявив, що європейські та українські склади зброї порожні через недостатні запаси на континенті. На його думку, це створює серйозні проблеми для безпеки.

“Європейці та українці не мають нічого на своїх складах”, – заявив глава Rheinmetall Армін Паппергер в інтерв’ю Financial Times, маючи на увазі низькі запаси зброї на континенті.

Акції Rheinmetall, які майже потроїлися після повномасштабного вторгнення росії в Україну, спочатку впали після оголошення плану Трампа щодо мирних переговорів минулого тижня. Але акції європейських оборонних компаній, зокрема Rheinmetall, зросли з того часу, оскільки інвестори вважають, що уряди регіону будуть змушені різко збільшити витрати на армію у відповідь на зростаючі побоювання щодо можливого відступу США від їх десятирічної ролі гарантів безпеки континенту.

Паппергер, якого вважають жертвою зрілої спроби вбивства з боку росії минулого року, висловив сумнів, що мирні переговори Трампа справді змусили б росію “перестати стріляти”. Він сказав, що його компанія виграє навіть у разі припинення вогню, оскільки Європа продовжуватиме інвестувати в зброю, стикнувшись з загрозою російської агресії.

“Навіть якщо війна [в Україні] припиниться – якщо ми думаємо, що у нас дуже мирне майбутнє, я думаю, що це неправильно”, – сказав він.

Паппергер зазначив, що після виборів, які відбудуться у Німеччині в неділю, він очікує, що новий уряд швидко пом’якшить жорсткі правила щодо боргу, щоб дозволити більше витрат на оборону, навіть попри те, що лідер виборчої гонки Фрідріх Мерц офіційно зобов’язався дотримуватися цих правил. “Я особисто вірю, що це станеться, і це станеться негайно”, – сказав він.

Rheinmetall стала одним з найбільших вигодонабувачів зростання глобальної нестабільності. Паппергер повідомив Financial Times, що очікує річний обсяг продажів на рівні від 30 до 40 млрд. євро протягом наступних п’яти років. Це різке збільшення порівняно з 5,7 млрд. євро, які компанія зафіксувала в 2021 році, до вторгнення росії в Україну.

Як повідомляла група ІС, серед основних завдань Міноборони на 2025 рік — створення інноваційних засобів, які уражають ворожі цілі на максимальній відстані з високою точністю. В оборонному відомстві вважають, що використання далекобійної зброї — один з ключових елементів зменшення військового потенціалу країни-агресора.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Стрічка новин