Газовий шантаж: Газпром погрожує Молдові розірванням контракту

-

Читайте также

Російський монополіст Газпром може розірвати контракт з Молдовою та повністю припинити постачання газу до цієї країни.

«Компанія залишає за собою всі свої права, у тому числі право на повне припинення поставок у разі порушення зобов’язання щодо оплати газу до 20 жовтня 2022 року, а також право на розірвання контракту у будь-який момент через грубе порушення термінів укладання угоди щодо врегулювання історичної заборгованості АТ «Молдовагаз»», — сказано у заяві компанії (цитата по «Интерфакс»).

При цьому в Газпромі додали, що будь-які зміни умов постачання газу чи прохання про перенесення термінів оплати, які може запросити Молдова, оформлятимуться лише у вигляді «відповідних доповнень до контракту».

Нагадаємо, у серпні компанія Moldovagaz звернулася до Газпрому з проханням про відстрочку платежів у зв’язку з нестачею коштів. 1 жовтня росія скоротила постачання газу до Молдови на 30%.

Як повідомляла група ІС, Молдова обрала 7 компаній, які будуть забезпечувати її газом, якщо Газпром припинить постачання.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Лівобережжя Херсонщини не стане спасінням для окупантів

У липні, розглядаючи ситуацію російських окупантів на правому березі Херсонщини, констатував, що їхнє становище там патове. Адже вже в...