До України за новим маршрутом з Китаю прибув перший контейнерний поїзд: подробиці

-

Читайте также

На станцію «Київ-Ліски» прибув перший контейнерний поїзд за новим маршрутом: Китай — Казахстан — Росія — Білорусь — Україна. У складі поїзда 41 контейнер із холодильним устаткуванням, інформує прес-служба Укрзалізниці.

У дорозі поїзд знаходився 19 діб.

Наразі УЗ ведеться робота щодо періодичності курсування поїзду раз на тиждень, а згодом, за наявності достатнього вантажу, частоту курсування буде збільшено і відправлення відбуватиметься за чітким графіком.

Робота над завантаженістю маршруту триває, особливо, в напрямку отримання дотацій з Китаю для вантажу, щоб умови перевезення вантажу були економічно привабливими для перевізників.

Прямі контейнерні поїзди з Китаю до України територією чотирьох країн почали курсувати з літа 2020 року. Перший контейнерний поїзд з китайського міста Ухань прибув в Україну 10 червня. За цей час прибуло вже 13 поїздів.

Контейнерні перевезення складають 2,3% у загальних обсягах перевезень вантажів залізничним транспортом України. Наразі територією України на регулярній основі курсує 36 контейнерних поїздів, організованих УЗ.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, Китай готує удар по Росії на ринку міжнародних перевезень.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Прикордонники затримали жінку, яку розшукує Інтерпол за участь у терористичній групі

Учора, 15 січня, в Одеському аєропорту прикордонники виявили жінку, яка перебувала у міжнародному розшуку, йдеться у повідомленні ДПСУ. Під час...