Авіаремонтний завод «Укрорборонпрому» реалізував продукції на 130 млн грн

-

Читайте также

З початку 2020 року ДП “Львівський державний авіаційно-ремонтний завод” (ЛДАРЗ) реалізувало продукції та послуг на 131 млн. грн. Про це інформує прес-служба Концерну «Укроборонпром» з посиланням на директора підприємства Дмитра Матрунчика.

За словами директора заводу, у першому півріччі завод також виплатив 33 млн грн податків та зборів до бюджетів усіх рівнів.

Державне підприємство “Львівський державний авіаційно-ремонтний завод” – єдине в Україні, яке модернізує та ремонтує легкі фронтові винищувачі та винищувачі – бомбардувальники типу «МиГ».

Наразі на підприємстві працює близько 1000 фахівців.

Сьогодні завод опанував ремонт літаків МіГ-21, МіГ-23, МіГ-27 всіх модифікацій та МіГ-29.

Зазначимо, що у липні 204-а Севастопольська авіаційна бригада отримала винищувач МіГ-29, який у 2014 році був вивезений з території анексованого Криму. Лтак був частково модернізований та пройшов перший ремонт на Львівському державному авіаційно-ремонтному заводі.

В «Укроборонпромі» окремо наголошують, що російські пропагандистські ресурси та деякі окремі українські ЗМІ поширюють відомості щодо виробничих та фінансових показників підприємства, які не відповідають дійсності.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, у березні ЗСУ отримали модернізований винищувач МіГ-29, міжремонтний ресурс якого складе щонайменше 8 років.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В Уряді повідомили, коли забезпечать житлом ветеранів АТО і переселенців

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що у 2022 році влада збирається повністю забезпечити житлом ветеранів АТО і переселенців. Про...