ЄС перевірить контракти імпортерів на наявність у нафті компонента з росії

-

Читайте также

ЄС рекомендує імпортерам нафти прописувати в договорі купівлі-продажу пункт, яким експортер підтверджуватиме, що нафта не містить російської складової, йдеться у документі Євросоюзу, на який посилається Інтерфакс.

Інакше експортер нестиме договірну відповідальність за будь-які невірні заяви, попередили європейські чиновники.

У документі наголошується, що «економічним операторам, які займаються імпортом сирої нафти та/або нафтопродуктів, рекомендується вжити всіх необхідних заходів належної обачності, щоб гарантувати, що сира нафта, що знаходиться під санкціями щодо росії, не буде імпортована, навіть якщо вона змішана з більшою частиною нафти, що походить із третьої країни, і довести, що це так, за винятком випадків, коли точна частка продукту, що відбувається не з росії, не може бути чітко продемонстрована національним органам держави-члена».

«Це можна зробити за допомогою різних засобів, таких як докази походження нафти, завантаженої на судно, або, за можливості, за допомогою результатів хімічних аналізів», — йдеться в документі.

Нагадаємо, ЄС заборонив імпорт російської нафти, що постачається морським шляхом, із грудня 2022 року.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

росія вивезла тисячі ув’язнених із Херсонської області — правозахисники

Українських ув'язнених вивозять у колонії на півдні росії, у тому числі у Ставропольському краї рф. Про їхнє прибуття фонду...