ЗСУ “лускають” іранські дрони, як насіння

-

Читайте также

Відсоток знищення іранських БПЛА-камікадзе Shahed-136 зростає, що було цілком очікуваним.

Ці драндулети нічим не відрізняються від російських, які ЗСУ збивали пачками, за єдиним винятком — вони несуть потужну, смертоносну бойову частину.

В іншому відпрацювання ППО алгоритмів протидії було справою часу. Як свого часу проти російських ракет, ефективність знищення яких зростала буквально на очах.

Зате тепер можна говорити про те, що Shahed-136 має граничну ефективну дальність застосування 150-170 км, а ніякі не 2 000 км як зазначено у відкритих джерелах і чим залякували.

Shahed-136 дуже залежний від цілевказівки, оскільки має інерційну систему наведення. Це знижує його точність, що залежить від цілого ряду супутніх умов.

Shahed-136 не є серійним БПЛА. Те, про що я в принципі здогадувався, оскільки серійного виробництва таких озброєнь Іраном не наголошувалося. Лише імітація присутності такого провадження.

Збирається Shahed-136 явно вручну, причому у кустарних умовах. Якість складання та використовуваних елементів дуже низькі.

Ця обставина свідчить, що Shahed-136 немає у багатотисячній кількості. У найкращому разі кілька сотень.

Із цього випливає, що Іран не міг передати росії дуже велику партію БПЛА-камікадзе. Ні про які тисячі Shahed-136 не йдеться! Але це вже не так важливо. Підвищуючи ефективність їхнього знищення, ми нівелюємо цю нікчемну угоду.

Проте не слід недооцінювати дані драндулети з крильцями і спостерігаючи за тим, як все ефективніше працює ППО, ігнорувати сигнали повітряної тривоги.

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Снайпер Нацгвардії влучним пострілом знищив окупанта. ВІДЕО

Спецпризначенець Нацгвардії влучним пострілом зі снайперської гвинтівки знищив російського військового. "З настанням сутінків снайпери підрозділів спецпризначення Нацгвардії виходять на полювання",...