Заяви кадирова та пригожина підірвали авторитет путіна

-

Читайте также

Глава Чечні рамзан кадиров і власник ПВК Вагнера євген пригожин різко критикували російське військове командування через поразку рф під Лиманом.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Ці дві заяви зламали наратив Кремля, який намагався пом’якшити удар поразки навколо Лимана, вважають аналітики.

«До заяви кадирова федеральні ЗМІ здебільшого висловлювали надію на те, що новомобілізовані війська та розгорнуті підкріплення можуть або утримати лінію, або провести контратаки найближчим часом. Але ток-шоу на федеральних каналах негайно підхопили заяви кадирова та пригожина, що спонукало коментаторів у прямому ефірі на критику вищого військового командування» — йдеться у повідомленні.

Заяви кадирова та пригожина публічно підривають авторитет глави Кремля володимира путіна, зазначають експерти.

«Прямий (словесний, ред) напад кадирова на (генерал-полковника Олександра — ред.) Лапіна є непрямим нападом на путіна, усвідомлює це кадиров чи ні», — підсумували в Інституті вивчення війни.

Як повідомляла група «ІС», втрата Лимана є значною політичною невдачею росії.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Мобілізовані рф не хочуть захищати “родіну” зі зброєю, яка старіша за них. ВІДЕО

Російські чмобіки знову чимось незадоволені, вони ставлять «товаришу полковнику» за приклад екіпірування ЗСУ і кричать, що «батьківщину захищати» зі...