Як спецслужби Росії працюють проти Польщі: блогер пояснив на прикладі

-

Читайте также

У попередніх статтях я писав про те, що саме Україна може і допомогти Польщі у врегулюванні кризи на кордоні, і навчитися боротися зі спецслужбами РФ, які використовують будь-які засоби для досягнення, поставлених Москвою цілей. Причин тому багато, не буду всі перераховувати (хто розумний, тому пояснення непотрібні). Пропоную розібрати на конкретних прикладах те, як спецслужби РФ працюють проти Польщі в інформаційному просторі, а також те, як вони це можуть використовувати у власних, тобто московських інтересах, пише блогер «Фашик Донецький».

Дивимося скриншот нижче

Як бачите, РФ використовує необачність військовослужбовців Польщі і з легкістю може ідентифікувати тих, хто виконують свій обов’язок на кордоні з Білоруссю. Що дає ідентифікація? Багато чого. Приведу простий приклад.

За одним екраном військовослужбовець Польщі, за іншим — Наташка, яка є чекістом. Дивимося на скриншот вище уважно — фотографії взяті із тіндеру, з сайту знайомств тобто. А це значить, що? Ну, наприклад те, що за допомогою фейкової інтимної переписки легко можливо завербувати військовослужбовця Польщі.

Точніше військовослужбовців, які потім, по першій відмашці, наприклад, можуть зробити коридор для «біженців». На шальках терезів репутація, якщо хто так і не зрозумів і даний метод працює дуже давно (я про шантаж, якщо шо).

І це я мовчу про те, що також можна знайти точки впливу на військовослужбовців Польщі, використавши їх фото і тиснути, наприклад, через сім’ю. Це також працює і також століттями. До речі, як гадаєте, на скільки складно за допомогою фейкової інтимної переписки з одруженим чоловіком «попросити» його про «послугу? Ну, або віддати наказ, погрожуючи розголошенням переписки? Отож.

До чого тут Росія чи росіяни? До того, що громадянину Литви, Німеччини чи України абсолютно начхати на те, яке має прізвище військовослужбовець Польщі, що стоїть в даний момент на кордоні з Білоруссю і тим більше немає ні часу, ні бажання шукати та ідентифікувати тих громадян Польщі, які виконують свій обов’язок на сайтах знайомств. А от Росії чомусь це потрібно і Москва виділяє і людей, і ресурси на ідентифікацію польських військових, що знаходяться на кордоні з Білоруссю.

Так, можна трактувати мій висновок як параною, проте… Проте, особисто я, ніколи не повірю в те, що хтось в Росії на волонтерських засадах сидить на сайтах знайомств з метою ідентифікації польських військових, які в даний момент знаходяться на кордоні з Білоруссю. А ви?

Далі буде ще цікавіше, не перемикайте. Дивимося скриншот нижче

Зверніть увагу на те, куди завдає удару РФ — спецслужби б’ють саме по віросповіданню, по релігії. Погодьтеся, звучить подібний закид, що на скриншоті, доволі смачно, якщо можна так висловитися, і летить подібний інформаційний снаряд не тільки прямо, бо б’є і по релігії, і по слабким місцям військових — по жінках.

Може хто не пам’ятає, проте подібні прийоми спецслужби РФ використовували часто на початку війни в Україні: якщо мені не зраджує пам’ять, то фактично до кінця 2014 року активно проводилася інформаційна кампанія, керована з Москви, що була спрямована на військовослужбовців України, і яка поширювала тезу про те, що жінки, в той час, як їх чоловіки на фронті, зраджують їм. На прикладі Польщі ми бачимо так званий апгрейд цього методу. Чи може я помиляюсь?

Як це працює? Дуже просто — якщо донести подібну інформацію до тих військовослужбовців, які виконують свій обов’язок на кордоні з Білоруссю, то можна легко деморалізувати частину військових і це, в свою чергу, призведе обов’язково до втрати концентрації. Далі ще простіше — вище я написав про ідентифікацію спецслужбами РФ польських військових. Ідентифікація — це один з інструментів впливу, який означає, що можна інформацію про «зелені лампи» передати не примарному польському війську, а саме тим, хто знаходяться на кордоні з Білоруссю і тим самим послабити увагу громадян Польщі.

Хоча… Це все параноя. А може й ні.

Проте давайте про параною трохи. Насправді росіяни ні при чому і все, що написано вище — русофобія. Тому пропоную подивитися на скриншот нижче

Чесно, не готовий сперечатися про те, на скільки розповсюджене ім’я Наташа в Польщі. Проте я параноїк трошки і глянув на акаунт, з якого подібна теза про «зелені лампи» була поширена. І ось що я знайшов

Ось іще фото, з її акаунта

І останнє фото. Наташа нещодавно отримала нагороду за будівництво мосту між Польщею та Білоруссю.

Епілог. Як бачите, нічого нового чекісти не вигадали і вигадати не можуть — методи в них ті ж самі, які використовувалися за часів СРСР. Проте є ті, хто це розуміють і знають як з цим всім працювати і ті, хто поки що не має такої практики, як Україна. Бажаю Польщі удачі та витримки — росіяни вас будуть бити нижче поясу. Пам’ятайте про це.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Як спецслужби Росії працюють проти Польщі: блогер пояснив на прикладі

У попередніх статтях я писав про те, що саме Україна може і допомогти Польщі у врегулюванні кризи на кордоні,...