Влада Росії посилює моніторинг інформаційного простору — волонтери

-

Читайте также

Не встигла охолонути інформація про розгортання росіянами центру психологічної роботи в окупованому Криму, як стало відомо про посилення інформаційного супроводження діяльності окупаційної влади. На даний час в Кремлі розглядається можливість використання послуг російської компанії ТОВ «ПрессИндекс» з метою контролю локального сегменту інформаційного простору в окупованому Криму, повідомляє «Перший Волонтерський».

Дана компанія проводить моніторинг інформаційного простору в інтересах органів державної влади та компаній РФ. Результати моніторингу використовуються як засоби оцінки загроз діяльності, репутації, а також для раннього випередження кризових ситуацій.

Таким чином, застосування даних програм дозволить своєчасно виявляти загрози в інформаційній сфері (такі, як обурення людьми погіршенням екологічного, економічного стану, утисками свобод і прав тощо), виявляти джерела таких загроз. А також моніторити та встановлювати потрібні окупаційній владі та Кремлю меседжи, особливо з врахуванням виборів до Державної Думи Російської Федерації, що мають відбутися 19 вересня 2021 року. Таким чином, посилюється контроль за суспільством.

В сполученні з центрами психологічної роботи, розгортання системи моніторингу інформаційного простору підкреслює тоталітарність та недемократичність життя в окупованому Російською Федерацією Криму. Як і в усій Російській Федерації, йдеться у повідомленні.

Як повідомляла група ІС, президент Зеленський підписав Указ «Про окремі заходи, спрямовані на деокупацію та реінтеграцію тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя», яким постановив утворити Організаційний комітет з підготовки та проведення в Україні установчого Саміту Кримської платформи.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Готовы ли россияне заплатить $20 млрд за восстановление Донбасса

В среду, 12 мая, агентство Bloomberg сообщило о том, что Россия готовит поглощение оккупированных районов Донбасса. Такой вывод журналисты сделали...