Влада рф може представити анексію окупованих територій в Україні як «контртерористичну операцію» — ISW

-

Читайте также

Представники російського окупаційного режиму в частинах Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей України завершили фальсифіковані псевдореферендуми про анексію 27 вересня та брехливо заявили, що кожен фіктивний «референдум» отримав від 87 до 99% схвалення жителів цих областей. Російські офіційні особи заздалегідь підготували та сфальсифікували відсоток схвалення та передбачувані показники участі виборців у фіктивних референдумах, примушуючи українських цивільних осіб на окупованих територіях до показного голосування за російську анексію.

Про це йдеться у щоденному звіті ISW.

Президент росії володимир путін, швидше за все, незабаром оголосить про анексію окупованої української території. Завершення так званих «референдумів» знаменує отримання останнього приводу для президента путіна оголосити про анексію росією окупованої української території. путін застосував аналогічний підхід, коли незаконно анексував український крим у 2014 році: фіктивний «референдум», за яким пішов указ про визнання та договір про приєднання, який федеральні збори рф офіційно схвалили протягом п’яти днів після кримського «референдуму». Російський проксі-лідер так званої «днр» денис пушилін заявив російським ЗМІ 27 вересня, що раніше просив путіна затвердити результати «референдуму» – ще до його проведення – та поїде до москви для підписання угоди. Так званий «голова лнр» леонід пасічник заявив 27 вересня, що «лнр дуже скоро» приєднається до росії та що 27 чи 28 вересня він поїде до москви, щоб особисто попросити путіна затвердити результати фіктивних референдумів. ISW раніше прогнозувала, що путін анексує окуповану територію України перед 1 жовтня або незабаром після цього, щоб забезпечити примусову мобілізацію українських цивільних осіб до російської армії в рамках звичайного осіннього призову.

Повідомляється, що російські сили спрямовують новомобілізованих солдатів західного військового округу (ЗВО) на лінію фронту в Херсоні та Харківській області без попередньої підготовки. Мобілізований військовослужбовець 1-го танкового полку невстановленої частини записав відеозвернення, в якому йдеться про те, що його частина не проходитиме навчання до перекидання до Херсонської області 29 вересня. Марк Крутов із «Радіо Свобода» геолокував околиці військовослужбовця на базі 2-ї гвардійської мотострілецької дивізії у Калиниці Московської області. Наприкінці серпня російські війська перекинули частини 147-го артилерійського полку 2-ї мотострілецької дивізії до Херсонської області та, ймовірно, намагаються в короткий термін посилити підрозділи на півдні (які діяли в Київській та Харківській областях) ненавченими, тільки мобілізованими чоловіками. Частини 2-ї мотострілецької дивізії, які раніше були передислоковані з Ізюму, 30 серпня попросили відвести їх з позицій у зв’язку з психологічним виснаженням. Російське видання «Медіазона» також повідомило, що мобілізовані бійці 237-го танкового полку 3-ї мотострілецької дивізії ЗВО, дислоковані у Валуйках, перекидаються на передову на Донбасі після лише одного дня навчання. ISW не може самостійно перевірити повідомлення «Медіазони», але 237 полк також діяв під Ізюмом з кінця березня. Мобілізовані бійці після дня або двох тренувань навряд чи зможуть суттєво зміцнити російські позиції, які постраждали від українських контрнаступів на півдні та сході.

Ключові висновки

Російські сили направляють новомобілізованих солдатів західного військового округу на лінію фронту в Херсоні та Харківській області без попередньої підготовки.

Українські сили зміцнюють свої позиції на східному березі річки Оскіл і досягли подальших успіхів навколо Лимана.

ЗСУ продовжували завдавати ударів по російських наземних лініях комунікацій у рамках південного контрнаступу, зриваючи зусилля рф щодо будівництва баржових переправ.

Російські сили продовжували безуспішні наступальні операції в районі Бахмута та на захід від Донецька, все частіше залучаючи штрафні частини.

Російські сили серйозно пошкодили український аеродром в Кривому Розі та продовжили звичайні повітряні та ракетні удари по півдню України.

Російська влада встановлює контрольно-пропускні пункти на кордонах росії для примусової мобілізації російських чоловіків, які намагаються уникнути примусової мобілізації, втікши з країни.

Російські офіційні особи створюють умови для насильницької мобілізації або призову на військову службу українських цивільних осіб в окупованих районах, які будуть незабаром приєднані до рф.

Російська анексія окупованих Донецької та Луганської областей, швидше за все, посилить напруженість усередині сил «лднр», які регулярно бунтують, коли їх просять вести бойові дії за межами своїх областей.

Російські офіційні особи можуть спробувати представити своє вторгнення в Україну та окупацію української території, яка незабаром буде анексована як «контртерористичну операцію».

Свежее

Німеччина передала танкові тягачі та автомобілі для ЗСУ

Німеччина передала 10 танкових тягачів M1070 Oshkosh, з них два - протягом цього тижня. Про це повідомляє РБК-Україна з...