Домой Аналитика В унісон з Росією: експерт звернув увагу на «підтримку» резолюції по Криму...

В унісон з Росією: експерт звернув увагу на «підтримку» резолюції по Криму в ООН «друзями» України

У середу, 18 листопада, посилений проект резолюції щодо прав людини на території тимчасово окупованого Криму пройшов голосування у третьому комітеті Генасамблеї ООН.

Його підтримали 63-ма голосами, проти дали 22 голоси. Цікаво, що серед тих хто не підтримав проект резолюції є декілька пострадянських країн.

«Коли наступного разу вірмени і білоруси затягнуть волинку «а чого Україна не підтримує наші держави, «мы же братья/соседи/кумовья» и тп», покажіть їм цю табличку голосування по резолюції по Криму в ООН. Як Білорусь, Вірменія, Киргизстан і купа африканських країн голосують в унісон з Росією», — написав аналітик «Агентства міжнародних досліджень» Ігор Соловей у коментарі події.

Нагадаємо, від початку російської окупації Криму півострів покинуло близько 45 тисяч людей, а ті, хто залишився, піддаються системним утискам з боку окупантів. Про це заявив у своєму виступі Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця під час представлення проекту резолюції «Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь, Україна» у Третьому комітеті Генасамблеї ООН.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу