Таємниче зникнення архіпастиря: Митрополита УПЦ МП Онуфрія ніхто не бачив більше двох тижнів

-

Читайте также

На третій тиждень після Великодня, на сайті РПЦвУ публікують минулорічну проповідь очільника Московського Патріархату в Україні Онуфрія, яку він говорив в ефірі телеканалу «Інтер» ще 11 травня 2019 року. Куди ж подівся священик, у якого підозрюють коронавірус? Вже другий тиждень його ніхто не бачив і він не з’являється на богослужіннях, запитує ресурс Церкваріум.

Останній раз митрополит Онуфрій (Березовський) з’явився на публіці ще 14 квітня, коли він привітав віруючих зі Страсною седмицею. Фото чи відео з Великоднього богослужіння 18-19 квітня так і не було оприлюднено, лише розповсюджено офіційне привітання, яке було записане заздалегідь.

Нещодавно також було оприлюднено відео з промовою митрополита Павла, намісника Києво-Печерської лаври, зняте начебто після його виписки з Олександрівської лікарні. Дату запису цього відео теж встановити неможливо. На ньому митрополит Павло у зеленому облаченні, яке традиційно не використовується ані на Страсному, ані на Світлому тижні. Ймовірно, відео було записано на Вербну неділю, 12 квітня, тобто завчасно, але оприлюднено набагато пізніше — 20 квітня.

Коли в УПЦ МП постійно приховують суспільно значущу інформацію щодо своїх захворілих, постає питання – а куди подівся сам предстоятель цієї церкви? Який стан його здоров’я? Чи здатен він керувати церквою? Якщо не здатен – то хто керує УПЦ МП і на якій канонічній підставі? Поки що ані громадськість, ані віряни цієї церкви не мають відповідей на ці питання.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, очільник УПЦ МП митрополит Онуфрій заразився коронавірусом і його таємно госпіталізували. Також COVID-19 виявили у митрополита Антонія та ректора Київської духовної академії при Києво-Печерській лаврі єпископа Сильвестра, які також були госпіталізовані під вигаданими іменами.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Италия внесет свой вклад в сдерживание российской агрессии — министр обороны

Италия готова «внести свой вклад» в сдерживание агрессии России против Украины. Страна выступает за дипломатическое разрешение конфликта, однако, если...