Скільки росіян насправді вдалося мобілізувати кремлю

-

Читайте также

Вісті з полів російської мобілізації. Загальна кількість наловлених «чмобіків» (частково мобілізованих), у першій хвилі, насправді, складає 91.2 тисячі тушок, а не «больше 200 тысяч», як це напівофіційно розповсюджується в інфосфері відповідними структурами кремля.

Мобілізаційне напруження російської сиситеми мобілізації (тобто, здатність одномоментно «обробити» — сформувати, підготувати, оснастити, озброїти і т.д.), складає не більше 65-67 тисяч «забритих» резервістів.

Протягом найближчого місяця «перша черга» чмобіків, яку можливо буде використати із мінімальним сподіванням на її користь, не перевищить показник у 17-18 тисяч «підготовлених\відновлених» військовослужбовців з числа «першої хвилі».

За словами головного організаційно-мобілізаційного управління гш зс рф (ГОМУ ГШ ВС РФ), «…проведение частичной мобилизации в ряде округов столкнулось с трудностями организационно-технического характера и ресурсной недостаточности…» (с)

На мою особисту думку, практично вся «перша хвиля» поїде на доукомплектування вже розгорнутих підрозділів, частин та з’єднань угрупування російського війська, діючого на території України. Питання формування нових резервних компонентів (принаймні, оперативного рівня) на сьогоднішній день виглядає для командування військ противника вкрай «дискусійним».

Координатор групи ІС Костянтин Машовець


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Окупанти вивозять награбоване з Сєверодонецька: оперативні дані

Генеральний штаб ЗСУ оприлюднив оперативну інформацію станом на 18.00 09 листопада 2022 року щодо російського вторгнення. Протягом поточної доби противник...