Щодо міфічних глибинних вод у Криму та про «ядерний геотомограф»

-

Читайте также

22 россиянина в сумме стали богаче, чем размер бюджета РФ

В текущем году российским миллиардерам удалось нарастить свои состояния, несмотря на пандемию коронавируса, которая принесла обвал цен на нефть...

Австралия и США совместно займутся разработкой гиперзвукового оружия

Австралия и США будут вместе заниматься разработкой гиперзвуковых крылатых ракет. Соответствующее заявление сделала австралийский министр обороны Линда Рейнолдс, сообщает...

Вода в Крыму: знаменитое «место силы» оккупанты превратили в лужу. ФОТО

Во временно оккупированном Российской Федерацией Крыму в лужу превратили еще одну достопримечательность. Об этом говорится в сообщении "Ассоциации реинтеграции...

Важко коментувати нові «ядерні досягнення» агресора в Криму. Але трешевий копіпаст в медіа про «винаходи російської науки» нібито з пошуку водних джерел на півострові не залишає вибору. Бо кочує з видання до видання новина про те, що вчені «Севастопольського держуніверситету» та «НДІ Сільського господарства Криму РАН» винайшли із застосуванням «ядерного магнитно-резонансного «геотомографу»» у Криму запаси прісної води, пише у Facebook експредставник президента України в АР Крим Борис Бабін.

Ці чарівні води нібито перебувають десь у горах, на глибинах більше кілометру, формуються десь у карстових породах та потім нагрітими стікають у море.

Що ж. По-перше звісно ніякого «НДІ Сільського господарства Криму РАН» не існує у природі, навіть у паралельній реальності окупантів. Там діє контрольований окупантами сімферопольский «НДІ Сільського господарства Криму» але РАН він не підпорядкований.

Крім того, про воду ця інституція дійсно пише іноді, але без жанру фентезі, та більше про специфіку поливу озимих.

А з усіх унікальних «наукових установок» цей НДІ може пишатися хіба що успадкованою від «клятих бандерівских часів» колекцією корисних мікроорганізмів…

По-друге. У повідомленнях про наукове «відкриття» явно вказане про термальні води. Які у господарстві мають вузьке призначення через їх гарантовану мінералізацію — енергетика та медицина. Таку воду пити не станеш. Й у промвиробництві не застосуєш.

Що відбувається у головах севастопольських вчених, яким замало мінералізованої морської води у бухтах міста, та які її нібито шукають у надрах півострову — змоделювати важко. Але вчені «СевДУ» це як мінімум на папері дійсно роблять. Бо у склад цієї установи окупантами було включено Севастопольський інститут ядерної енергії та промисловості (СІЯЕтаП), як «Інститут ядерної енергії та промисловості». Й діє саме у цьому інституті серед іншого кафедра радіоекології та екологічної безпеки.

Та є на тій кафедрі спеціальність «природооблаштування і водокористування» саме за профілем «комплексне використання і охорона водних ресурсів». Й на тій кафедрі нібито й ведуться роботи з «дослідження і оцінки ресурсів підземних питних і геотермальних вод на території РФ, сформованих у вторинних осередках вимерлих вулканів». Тобто, у кримських реаліях — щодо Карадагу. Єдиного кримського вулкану.

Тому виникає й третя, ключова складова. Якщо у цих «новинах» про підземні оази є хоч мале зерно правди й якісь пошуки велися не лише на папері для відмивання цільової програми, але й в реальності, — то головне занепокоєння має викликати не їх результат, а знаряддя або справжній мотив їх проведення.

Бо маємо загадковий та невідомий науці нібито винайдений у Севастополі «ядерний геотомограф». Який випробували десь біля Карадагу. Коктебель? Феодосія? Судак? Чи — Кизилташ?

Зважаючи на наявність у Севастополі захопленого росіянами ядерного реактору із невідомою наразі долею саме це питання — непідконтрольних світовому співтовариству наукових розробок у ядерній сфері має бути негайно піднятим до обговорення на усіх міжнародних майданчиках. РФ повинна негайно проінформувати МАГАТЕ та усі цивілізовані країни світу про «ядерний геотомограф» та про порядок й результати його використання.

Повідомити про використані «вченими» у погонах ізотопи, радіонукліди та й про підсумкове ядерне забруднення територій та акваторій Криму через «пошук вод». Адже подібні «геотомографи» для розвідок надр можуть діяти різними шляхами. Або через ядерні вибухи чи мікровибухи. Без коментарів. Або через штучне забруднення водотоків радіонуклідами із наступним аналізом випромінювання.

Трохи краще за ядерний вибух, але саме ті отруєні радіонуклідами води, як визнають самі «вчені» за підсумками їх «досліджень» потрапили у Чорне та Азовське моря. Десь мабуть біля Карадагу. Але другий варіант має й «подвійне дно».

Не варто забувати що саме біля Карадагу, у Кизилташі був об’єкт зберігання ядерних боєголовок Чорноморского флоту. Тому усі ці «пошуки води» можуть насправді бути аналізом «вченими ФСБ» рівня ядерного забруднення кримських підземних вод через минулу експлуатацію об`єкту в Кизилташі. Або й рівня нових забруднень, через можливе поновлення такої експлуатації з 2014 року.

Що ж подивимось чи буде узагалі хтось на цю очевидну нуклеаризацію Криму реагувати. Довідково на мапі позначив червоним місце колишніх складів ядерних боєголовок, а жовтим — там де нібито «ядерний томограф» підземні водоспади шукав.

P.S. Пишуть що на невеликих глибинах томографія може теоретично щось шукати й без ізотопів. Але тоді ці глибини в кілометрах не вимірюються.

Нагадаємо, загострення на південних кордонах, зокрема, в акваторії Чорного моря та в тимчасово загарбаному Криму, цілком ймовірні, і Україні слід бути готовою до можливих шляхів погіршення ситуації з боку країни-агресора. Про це висловився експредставник президента України в АР Крим Борис Бабін.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

22 россиянина в сумме стали богаче, чем размер бюджета РФ

В текущем году российским миллиардерам удалось нарастить свои состояния, несмотря на пандемию коронавируса, которая принесла обвал цен на нефть...

В НАТО виступили із обнадійливою для України та Грузії доповіддю

В доповіді спеціальної експертної групи про майбутнє НАТО до 2030 року йдеться про те, що Альянс повинен прагнути до розширення і зміцнення партнерських відносин...

Австралия и США совместно займутся разработкой гиперзвукового оружия

Австралия и США будут вместе заниматься разработкой гиперзвуковых крылатых ракет. Соответствующее заявление сделала австралийский министр обороны Линда Рейнолдс, сообщает агентство Reuters. "Мы продолжим инвестировать в...