Розстріл дітей в Іжевську стався напрочуд вчасно для Кремля — ​​думка

-

Читайте также

Взагалі вся історія «колумбайнів» у росії виглядає як керований владою процес, як свого роду ерзац–заміна підриву будинків, пише аналітик Олексій Копитько.

Сам «колумбайн» стався 20 квітня 1999 року. Але лавини послідовників не утворилося. У срср/росії та інших країнах поодинокі трагедії в школах траплялися і до колумбайну, і після. Але з 2018 року в росії щось прямо прорвало. У 2017 р. трапився напад-наслідування в Інватіївці (Московська область). А потім наче хтось випробував технологію та поставив на потік. Інциденти стали регулярними.

2018 р. – Перм (січень), Улан-Уде (січень), Стерлітамак (Башкортостан, квітень). У жовтні стався інцидент у Керчі – виключно як частина російської повістки та практики.

2019 – Вольськ (Саратівська область, травень), Благовіщенськ (Амурська область, листопад).

2020 – умовна пауза.

2021 рік — Казань (травень), Перм (вересень), Серпухов (Московська область — вибух в монастирі, грудень).

В Росії ці інциденти пропаганда в один-два ходи виводила на «українських нацистів», які або прямо брали участь, або надихали. Путін використовував інциденти в школах як спосіб для наїзду на непідконтрольні росії соціальні мережі з метою примусити їх власників працювати за російськими правилами.

Розстріл в Іжевську, який вже розганяється як повна калька і наслідування «колумбайну», стане ще одним прикладом «згубного впливу заходу». Від якого потрібно захиститись. Побачивши, що інструментів для внутрішньої консолідації населення не вистачає, Кремль почав жертвувати російськими дітьми.

Що може бути цікавим.

Це ми ставимо логічне питання – а де ж хвалена ФСБ, яка кидає до в’язниць за лайки та репости? Чому воно не здатне запобігти цим трагедіям? В росії такі питання раніше ставило вузьке коло обмежених людей. Але зараз у емоційному плані ситуація непроста. У повітрі висить питання про винуватців цього жаху з війною. Або армія, чи спецслужби.

Після інцидентів у Криму, які влаштували «диверсанти», частина рунету організовано задумалася – а куди дивиться гебня? Інша частина почала не менш організовано розповідати, як це складно – виявити самотнього диверсанта у Криму, який був у «сплячому» режимі 8 років!

Думаю, і зараз знайдуться інтересанти у самій росії, які допоможуть сфокусуватися на неефективності гебістів.

Вболіваємо за обидві команди.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Канада випустила державні облігації для підтримки України

Уряд Канади від свого імені випустив у обіг державні облігації, кошти від продажу яких будуть передані Україні. Про це оголосили...