Російсько-білоруські навчання «Захід-2021»: блогер пояснив, у чому криється небезпека для українців

-

Читайте также

Практичне проведення інформаційно-психологічних операцій на українцях під час проведення російських військових навчань. Головним завданням є паніка, зменшення довіри до ЗСУ, керівного складу та дискредитація в цілому, пише військовий блогер «Анатолий Штефан».

Інформаційна складова одна з найголовніших складових російсько-української війни. Ні для кого не є секретом, що підрозділи (отряды психологических операций) ворога працюють у соцмережах кожної хвилини. Замасковані спільноти, коментарі, поширення фейків, недовіра, розподіл українців, розпалювання ворожнечі, вплив на суспільну думку, але саме головне це ПАНІКА! Навіть в той момент коли не летить куля чи снаряд, вороги пишуть коментар, публікацію, знімають сюжет, тощо.

Отже зараз під час військових навчань їх інформаційні підрозділи почнуть вчергове перевіряти українців на пильність, відпрацьовуючи на вас практично різні операції.

Фейкові наступи, мінування, втрати, стихійні лиха та техногенні катастрофи, показове переміщення своїх військ вздовж наших кордонів та інші матеріали будуть видаватися в мережу десятками. Вони будуть це заливати через ресурси, які вони контролюють, і на жаль деякі українці звідти інформацію переносять в інші соцмережі.

І таких операцій буде безліч. Будьте уважними та пильними.  Дотримуйтеся інформаційної гігієни та перевіряйте інформацію на офіційних джерелах, наголосив блогер.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

«Ополченца Крыма» з численними «нагородами» прикордонники виявили на адмінмежі. ФОТО

У контрольному пункті в’їзду-виїзду «Каланчак» прикордонники виявили громадянина України, який входить до так званої організації «союз ветеранов свободного полка...